دوربين تورت حرارتي – نوري سري DeepinView هايک ويژن

يکي از جوايزي که هر ساله به محصولات منتخب صنعت نظارت تصويري اعطا مي شود ، جايزه نوآورانه ESX است، امسال هم براي سومين سال اين جايزه پس از بررسي سخت افزاري و نرم افزاري محصولات از لحاظ نوآوري و تعالي در صنعت امنيت و رده نظارت تصويري دوربين IP ،  به دوربين مداربسته تورت حرارتي – نوري هايک ويژن سري DeepinView تعلق گرفت .

دوربين تورت هايک ويژن مدل DS-2TD1217-3/V1 داري قيمت مناسب ، اندازه کوچک ، تصوير برداري در دو حالت حرارتي ( با وضوح 160×120 ) و حالت نوري ( با وضوح 1920×1080 ) مي باشد ، اين دوربين با لنز ثابت ( در سه مدل 2 ، 3 و 6 ميليمتر ) توليد و از پردازشگر GPU مجهز به الگوريتم هاي هوش مصنوعي بهره مي برد که قابليت هاي منحصر به فردي مانند : آناليز تصوير ، حفاظت پيراموني ، پيشگيري از وقوع آتش سوزي و ارائه اطلاعات خدمات و نگهداري را ارائه مي دهد، دوربين تورت هايک ويژن از لحاظ امکانات بالا و قيمت مناسب آن ، يک انتخاب مناسب براي کاربران به حساب مي آيد .

 

دوربين تورت حرارتي – نوري سري DeepinView هايک ويژن ، جايزه نوآوري ESX را بدست آورد !

هايک ويژن – Hikvision و بقيه برندگان جايزه نو آوري ESX ، توسط هيئت داوران مشتمل بر متخصصان حوزه امنيت انتخاب شده اند .  هر ساله اين تيم ، محصولات مختلف را بر اساس معيار هايي مانند ويژگي ها ، فناوري هاي هوشمند ، امکانات نوآورانه و ميزان توسعه سيستم با پيشرفت تکنولوژي بررسي و بهترين ها را انتخاب مي کنند .

همچنين هايک ويژن براي رقابت در چالش TechVision که يک رقابت زنده در مخزن ه (Shark Tank ) است دعوت شده است در اين رقابت ، برند هاي دعوت شده بهترين محصولات خود را با يکديگر به رقابت مي گذارند و کارشناسان حوزه امنيت به آنها راي مي دهند .

توني دي استفانو مدير بخش توسعه کسب و کار هايک ويژن در اين باره گفت : ما افتخار مي کنيم که بار ديگر جايزه توليد محصول نوآورانه ESX را دريافت کرديم . همچنين اريک چن مدير بخش آمريکاي شمالي هايک ويژن در اين زمينه گفت : دوربين حرارتي سري DeepinView هايک ويژن به گونه اي طراحي شده که مي توان علاوه بر صنايع کوچک  در پروژه هاي بزرگ نيز از آن استفاده نمود . ارائه تصوير با کيفيت در کنار فناوري هاي حرارتي مدرن و قيمت مناسب باعث شده تا اين دوربين خيلي زود بتواند سهم مناسبي از بازار را به خود اختصاص بدهد .

هايک ويژن ارائه دهنده پيشرو تجهيزات سخت افزاري امنيتي و راه حل هاي نرم افزاري منتخب جايزه نوآوري ESX گرديد. يکي از جوايزي که هر ساله به محصولات منتخب صنعت نظارت تصويري اعطا مي شود، جايزه نوآورانه ESX است،

در ???? براي سومين سال متوالي اين جايزه پس از بررسي سخت افزاري و نرم افزاري محصولات از لحاظ نوآوري و تعالي در صنعت امنيت و رده نظارت تصويري دوربين تحت شبکه، به دوربين تورت حرارتينوري هايک ويژن  سري DeepinView تعلق گرفت.

دوربين تورت هايک ويژن مدل DS-2TD1217-3/V1 داري قيمت مناسب، اندازه کوچک، تصوير برداري در دو حالت حرارتي ( با وضوح ???×??? ) و حالت نوري ( با وضوح ????×???? ) مي باشد، اين دوربين با لنز ثابت ( در سه مدل ?، ? و ? ميليمتر ) توليد و از پردازشگر GPU مجهز به الگوريتم هاي هوش مصنوعي بهره مي برد که قابليت هاي منحصر به فردي مانند: پيشگيري از وقوع آتش سوزي ،آناليز تصوير، حفاظت پيراموني، و ارائه اطلاعات خدمات و نگهداري را ارائه مي دهد، دوربين تورت هايک ويژن از لحاظ امکانات بالا و قيمت مناسب آن، يک انتخاب مناسب براي کاربران به حساب مي آيد.

دوربين تورت حرارتي هايک ويژن

هايک ويژن و بقيه برندگان جايزه نو آوري ESX، توسط هيئت داوران مشتمل بر متخصصان حوزه امنيت انتخاب شده اند. هر ساله اين تيم، محصولات مختلف را بر اساس معيار هايي مانند ويژگي ها، فناوري هاي هوشمند، امکانات نوآورانه و ميزان توسعه سيستم با پيشرفت تکنولوژي بررسي و بهترين ها را انتخاب مي کنند.

همچنين  hikvision براي رقابت در چالش TechVision که يک رقابت زنده در مخزن ه (Shark Tank ) است دعوت شده است در اين رقابت، برند هاي دعوت شده بهترين محصولات خود را با يکديگر به رقابت مي گذارند و کارشناسان حوزه امنيت به آنها راي مي دهند.

توني دي استفانو مدير بخش توسعه کسب و کار هايک ويژن در اين باره گفت: ما افتخار مي کنيم که بار ديگر جايزه توليد محصول نوآورانه ESX را دريافت کرديم . همچنين اريک چن مدير بخش آمريکاي شمالي هايک ويژن در اين زمينه گفت: دوربين حرارتي سري DeepinView هايک ويژن به گونه اي طراحي شده که مي توان علاوه بر صنايع کوچک در پروژه هاي بزرگ نيز از آن استفاده نمود. ارائه تصوير با کيفيت در کنار فناوري هاي حرارتي مدرن و قيمت مناسب باعث شده تا اين دوربين خيلي زود بتواند سهم مناسبي از بازار را به خود اختصاص بدهد.

 

 

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


از پدر تا دستگیران پسر... بهترین سایت قیمت بلیط سینماهای مختلف برای فیلم های مختلف شورای دانش آموزی دبیرستان نمونه دولتی بحرالعلوم فارسان کــــــــــافه کــتـــاب خرید اینترنتی اخبار تعطیلی مدارس و دانشگاها طراحی ناخن | گروه کاشت ناخن | کانال تلگرام اموزش کاشت ناخن منتظر ارزهای دیجیتال